«Вишенька для єдиного» Лола Жива

«Вишенька для єдиного» Лола Жива

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
558 переглядів
558 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вишенька для єдиного» Лоли Живи (анотація)

Він – найсуровіший викладач університету, заразом ще й найпривабливіший. Я – та сама студентка, п’ята точка якої не пропускає жодної пригоди. Тому нам ніколи і ні за що не бути разом. Ми надто різні. Принаймні, так я себе переконувала, поки той самий найсуворіший прикушував мою нижню губу. Ох, здається, цей навчальний рік буде ну ду-уже веселим!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вишенька для єдиного» Лоли Живи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вишенька для єдиного» Лоли Живи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *