«Вишня і Я» Олексій Чупа

«Вишня і Я» Олексій Чупа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
770 переглядів
770 переглядів

Про книгу «Вишня і Я» Олексія Чупи

Книга «Вишня і Я» – надзвичайно легка, світла та затишна історія про спокійне та просте щастя, що нас оточує щодня. Олексій Чупа не придумує надто складні та заплутані сюжети – він просто пише про те, що відбувається навколо нас, намагаючись відкрити очі на істинні життєві цінності, підказати рецепт зцілення від найгіркішого болю. Подібна література дарує неймовірно великі крила, на яких хочеться злетіти, піднятися над усім Всесвітом і вигукнути: мудрість – у найпростіших речах!

Головному герою книги Ярчику трохи за тридцять, але особисте щастя досі обминало його. Чергова дівчина його покинула, і він, повністю розчарувавшись у житті, вирішив більше не шукати своєї долі. Проте доля сама знайшла його в образі маленької дівчинки з незвичайним іменем Вишня. Вони випадково зустрілися у крамниці, і ця зустріч стала визначальною для обох. Дівчинка переїжджає жити до чоловіка, і життя Ярчика нарешті наповнюється новим смислом, любов’ю, ніжністю та відповідальністю.

Роман «Вишня і Я» показує щиру, добру та лагідну дитячу душу – багатьом дорослим варто повчитися доброті, милосердю, терплячості та оптимізму в маленької Вишні. Завдяки їй дорослий чоловік також становиться дитиною у кращому сенсі цього слова – вчиться виявляти свої емоції та радіти найменшій дрібниці, бачить навколо прекрасні прояви нашого світу та намагається не впускати до свого серця страх, дратівливість, метушню, злість – те, від чого страждають майже всі дорослі.

Цей роман варто читати онлайн усім, хто хоче звільнитися від стресу, негативних думок та навчитися насолоджуватися кожним днем та самотужки робити своє життя прекрасним, не чекаючи цього від оточуючих.

Цей твір написаний надзвичайно просто й душевно, але зачіпає надзвичайно глибокі речі, приваблює сімейним затишком та підкреслює найвищу цінність – Людину та її почуття. Поспішайте скачати «Вишня і Я» Олексія Чупи у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цю неймовірну книгу, що заряджає позитивом та мотивує до пошуку справжнього дива, ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вишня і Я» Олексія Чупи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *