«Високі тіні» Ліан Луа

«Високі тіні» Ліан Луа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
823 переглядів
823 переглядів

Про книгу «Високі тіні» Ліани Луа

Роман “Високі тіні” – захоплюючий детектив з елементами фентезі, трилера та містики для поціновувачів гостросюжетних драматичних історій. Ліан Луа пропонує відправитися разом з головними героями у захоплюючу подорож назустріч витокам зла – тільки зазирнувши в самісіньку глибину пастки, можна відкрити таємниці низки страшних злочинів.

Починаючи читати книгу “Високі тіні”, знайомишся з Лучезаром і Властою Цион – звичайними дітьми з благополучної родини. Як і всі їхні ровесники, брат із сестрою вчаться у школі та іноді сваряться між собою. Після закінчення школи Зар покидає рідний Кам’янець-Подільський та продовжує навчання в Чернівецькому університеті. У цей час в його сім’ї відбувається жахлива трагедія – у власному домі гинуть батьки від рук невідомого вбивці. Здається, що життя втрачає свій сенс, проте одна людина допомагає дітям-сиротам прийти до тями.

Це був Артур Вольф, хазяїн притулку для дітей з дивною назвою “Вовчий дім”, розташованого у підніжжя карпатських гір. Він забирає до себе Зара та Власту та оточує їх належним піклуванням. Згодом Зар стає слідчим. Коли його сестрі виповнюється вісімнадцять років, Артур радить своєму підопічному взяти її на розслідування одного вбивства в якості стажиста.

Занурення в цю справу відкриває перед головними героями шокуючі факти: виявляється, що вбивця юної дівчини – та ж сама людина, яка забрала життя батьків Лучезара та його сестри. Вони вирішують йти до кінця у розслідуванні, чого б їм це не коштувало.

Молодих людей не зупиняє навіть те, що таємничий злодій є членом впливової організації “Ліга Королів Світу”, яка знищує людей з надзвичайними можливостями. Які сімейні таємниці забрали з собою на той світ батьки головних героїв? Якщо ви хочете потрапити до світу містичних загадок та пройти смертельно небезпечний шлях, розшукуючи істину, варто скачати книгу “Високі тіні”.

Ліан Луа пише емоційно та динамічно, поступово доводячи напруження до крайньої межі. У цій книзі ви зустрінете і психологічну сімейну драму, і жвавий екшн, і містичні перетворення, і несподівану детективну розв’язку.

Завантажити безкоштовно книгу «Високі тіні» Ліани Луа

Рекомендації

Відгуки на книгу «Високі тіні» Ліани Луа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *