«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон

«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12751 переглядів
12751 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона (анотація)

Як же інколи хочеться послати всіх і все на три чорти і поїхати на море! Лежати на розпеченому піску, пірнати у прохолодну воду, милуватися білими хвилями і насолоджуватись вереском чайок. Вимкнути телефон. І хай весь світ почекає! Але не можна. Робота, сім’я, бабця, котрій крім тебе ніхто харчів з супермаркету не занесе…

В таких випадках радимо читати онлайн книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона українською мовою на нашому літературному порталі.

Автор досяг успіху, став засновником компанії, заробив грошей, написав пару книжок, веде блог, сім років подорожував по світу і почуває себе щасливою людиною. Тепер ділиться своїм досвідом з читачами. І йому є що вам розказати!

Книга «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» про біль і як з нею боротись. Той біль, що відчуває кожна людина на світі, коли не досягає поставлених стандартів. Коли не вдалось стати тим, що намалювали тобі в дитинстві батьки. Коли не співпадаєш під параметри, придумані сучасним суспільством. О, вей, в тебе не має «феррарі»? Твоє тіло не ідеальне? А може, о жах, ти ще не зібрав грошей на путівку в Єгипет? Забийте на всі очікування від оточуючих. Насолоджуйтесь життям і йдіть власним шляхом – вчить автор, і з ним важко не погодитись.

Слухати аудіокнигу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона онлайн українською мовою безкоштовно:

Ви можете скачати книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного самопізнання!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона

2 відповіді до “Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем”

  1. Nataliia Nataliia сказав:

    Дяка за книгу

  2. Катерина Катерина сказав:

    Я відклала всі справи аби дочитати книгу Витончене мистецтво забивати на все вдумчиво і до кінця. Тепер точно можу рекомендувати її усім, написано доступно та живенько. Автор зміг мене не тільки дати корисну інфу, а ще й розвеселити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *