«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон

«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон

  • Назва: Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем
  • Письменник: Марк Менсон
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Наш Формат
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-7552-24-5
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1138 переглядів
1138 переглядів

Про книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона

Як же інколи хочеться послати всіх і все на три чорти і поїхати на море! Лежати на розпеченому піску, пірнати у прохолодну воду, милуватися білими хвилями і насолоджуватись вереском чайок. Вимкнути телефон. І хай весь світ почекає! Але не можна. Робота, сім’я, бабця, котрій крім тебе ніхто харчів з супермаркету не занесе…

В таких випадках радимо читати онлайн книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона українською мовою на нашому літературному порталі.

Автор досяг успіху, став засновником компанії, заробив грошей, написав пару книжок, веде блог, сім років подорожував по світу і почуває себе щасливою людиною. Тепер ділиться своїм досвідом з читачами. І йому є що вам розказати!

Книга «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» про біль і як з нею боротись. Той біль, що відчуває кожна людина на світі, коли не досягає поставлених стандартів. Коли не вдалось стати тим, що намалювали тобі в дитинстві батьки. Коли не співпадаєш під параметри, придумані сучасним суспільством. О, вей, в тебе не має «феррарі»? Твоє тіло не ідеальне? А може, о жах, ти ще не зібрав грошей на путівку в Єгипет? Забийте на всі очікування від оточуючих. Насолоджуйтесь життям і йдіть власним шляхом – вчить автор, і з ним важко не погодитись.

Ви можете скачати книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного самопізнання!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *