«Витримати все. Розум, тіло та навдивовижу гнучкі межі людської витривалості» Алекс Гатчінсон

«Витримати все. Розум, тіло та навдивовижу гнучкі межі людської витривалості» Алекс Гатчінсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1302 переглядів
1302 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Витримати все. Розум, тіло та навдивовижу гнучкі межі людської витривалості» Алекса Гатчінсона (анотація)

Ресурси людського тіла набагато глибші, ніж нам здається на перший погляд. Ми можемо досягти більшого, ніж думаємо, на що ми здатні. Звісно, для цього потрібно докласти більше зусиль, і Алекс Гатчінсон знає, яких саме. Він — колишній бігун на довгі дистанції, член канадської національної збірної, здобув журналістську освіту й тепер спеціалізується на темі витривалості в спорті. Є одним із двох журналістів, яких допустили до секретного тренувального проєкту “Nike”, метою котрого було подолання марафонцями двогодинного бар’єру.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Витримати все. Розум, тіло та навдивовижу гнучкі межі людської витривалості» Алекса Гатчінсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Витримати все. Розум, тіло та навдивовижу гнучкі межі людської витривалості» Алекса Гатчінсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *