«Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі

«Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
661 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі (анотація)

Кожен народ має хрестоматійні твори, що показують всю красу його пісенної чи ліричної творчості. Особливо багатими на такі твори є гірські народи, як зокрема грузини, для яких таким твором є поема «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.

Вражає навіть дата появи на світ цього епічного твору, адже це було на межі ХІ та ХІІ століть. Епічність зумовлена не лише розмахом історії, але й тим, що вона поєднує авторські мотиви творчості та фольклорний епос. Можна помітити подібності навіть до античних історій, зокрема про Геракла та його подвиги, що загалом властиво народам, які межували з грецьким та римським світами античності.

Сюжет демонструє цілу плеяду персонажів, про яких буде йти мова на протязі всієї історії. Найбільш важливими для останньої є Автанділ, що є видатним полководцем та головним улюбленцем царя Ростевенна. Подорож героя розпочинається з того, що Автанділ відправляється на пошуки друга, заради чого покидає все: кохання, титул та багатство, яке судилося йому за звитягу на полі бою.

Загалом, вся поема нараховує близька 58 розділів, що складаються з понад 1600 чотиривіршів. Цим ця історія виправдовує свій титул епічної, адже окрім розміру вражає і проблематика. Мова йде про політичні інтриги, зокрема те, чи може жінка посісти престол, так і більш наближені до кожної людини, як то тема дружби та кохання.

Мотив дружби особистої між героями історії в поемі Руставелі переростає в дружбу народів, адже кожен з героїв представляє образ великого цілого. Цим ця історія і цінна, адже сюжети, розкриті в ній, варті уваги навіть сьогодні, й дозволяють отримати знання про те, чому дружба є найважливішим людським здобутком. Ніщо не може важити більше, ніж вона.

Слухати аудіокнигу “Витязь в тигровій шкурі” Шота Руставелі онлайн безкоштовно на російській мові:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *