«Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей

«Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3036 переглядів
3036 переглядів

Про книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей

Життя кожної сучасної людини ділиться на етапи, серед яких саме період з 20 до 30 років – найбільш продуктивний. Він дарує нам небачену енергію, котрої вистачає не тільки для роботи та активного відпочинку, але й для пошуків нових знань. Як правильно використати цей важливий життєвий етап? Щоб дізнатись про все це, почніть читати онлайн книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей українською мовою.

Більшість людей прагнуть побудувати успішну кар’єру. Зробити це в умовах зростаючої конкуренції та посилення вимог серед керівництва дуже важко. Більш того, це практично неможливо, якщо людина не буде докладати до цього всі свої зусилля.

Керівництво великих і впливових корпорацій бажає бачити в своєму колективі людей, готових до нових відкриттів. Книга «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» розповість, як швидко потрапити в поле зору свого боса і викликати в нього нестримне бажання «зробити ставку» саме на вас.

Видання в незвичній та дружній манері доводить, що ваш потенціал лише в ваших руках, і саме від вас залежить, як складеться ваше подальше життя. Що робити людям, хто хоче якнайшвидше досягти успіху? Автор відповість, якщо ви вирішите скачати книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *