«Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей

«Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
27978 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей (анотація)

Життя кожної сучасної людини ділиться на етапи, серед яких саме період з 20 до 30 років – найбільш продуктивний. Він дарує нам небачену енергію, котрої вистачає не тільки для роботи та активного відпочинку, але й для пошуків нових знань. Як правильно використати цей важливий життєвий етап? Щоб дізнатись про все це, почніть читати онлайн книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей українською мовою.

Більшість людей прагнуть побудувати успішну кар’єру. Зробити це в умовах зростаючої конкуренції та посилення вимог серед керівництва дуже важко. Більш того, це практично неможливо, якщо людина не буде докладати до цього всі свої зусилля.

Керівництво великих і впливових корпорацій бажає бачити в своєму колективі людей, готових до нових відкриттів. Книга «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» розповість, як швидко потрапити в поле зору свого боса і викликати в нього нестримне бажання «зробити ставку» саме на вас.

Видання в незвичній та дружній манері доводить, що ваш потенціал лише в ваших руках, і саме від вас залежить, як складеться ваше подальше життя. Що робити людям, хто хоче якнайшвидше досягти успіху? Автор відповість, якщо ви вирішите скачати книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей

3 відповіді до “Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму”

  1. Olga Olga сказав:

    як скачати книгу?

  2. Олександр Олександр сказав:

    Як завантажити?

  3. Ярина Ярина сказав:

    Книгу «Визначні роки. Від 20 до 30» порадив мені мій психолог. Зараз мені всього 24 роки, і в мене ще є час встигнути змінити своє життя. Завдяки цій книзі я зрозуміла, як важливо в молодому віці не знецінювати свій час, а вже тут і зараз будувати своє майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *