«Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіон Павлюк

«Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіон Павлюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
779 переглядів
779 переглядів

Про книгу «Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка

Ілларіон Павлюк, визначний діяч української художньої літератури, користується великою популярністю серед поціновувачів детективного жанру. В його романах ми знаходимо відважних героїв, що ризикують власним життям, намагаючись побороти злочинність та зробити світ кращим. Вони часто приймають дивні рішення, однак кожен раз досягають своєї мети.

Почавши читати онлайн книгу «Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка українською мовою, ви опинитесь в богом забутому селищі, що приховує старовинні таємниці. Андрій Гайстер приїжджає сюди для консультацій місцевих правоохоронців.

В селі зникла дівчинка і місцеві впевнені, що вона стала жертвою Звіра – маніяка, що вже декілька років тероризує жителів. Герой книги «Я бачу, Вас цікавить пітьма» починає розслідування цієї загадкової справи, однак вже досить швидко він заходить в глухий кут.

Андрій зіштовхується в дивною ворожнечею зі сторони місцевих жителів. Вони розуміють, що Звіра потрібно спіймати та ізолювати від світу, однак вони чомусь роблять все, щоб завадити детективу.

Герой повинен переконати жителів села співпрацювати з ним. Чи вдасться йому спіймати небезпечного викрадача? Чи визволить він дівчинку з рук маніяка? Про все це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *