«Я like Україну! / Я люблю Україну!» Андрій Анатолійович Кокотюха, Андрій Юрійович Курков, Олексій Волков

«Я like Україну! / Я люблю Україну!» Андрій Анатолійович Кокотюха, Андрій Юрійович Курков, Олексій Волков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
244 переглядів
244 переглядів

Про книгу «Я like Україну! / Я люблю Україну!» Андрія Анатолійовича Кокотюхи, Андрія Юрійовича Куркова, Олексія Волкова

Кожен любить Україну по-своєму: хтось – зі зброєю в руках, хтось – невтомно працюючи заради її блага, хтось – складаючи палкі промови, створюючи мотивуючі твори й закликаючи людей до правди. Саме таку строкату любов доводять автори збірки «Я like Україну! / Я люблю Україну!» – серії двадцяти п’яти невеличких оповідань, що змушують повірити у щирість та вірність своїй державі, невтомне прагнення до істинної свободи та незалежності.

Ця книга присвячена двадцять п’ятій річниці з Дня незалежності України, проте автори вважають, що ще далеко до справжньої свободи у поглядах, серцях та діях українців. Боротьба за незалежність знаходиться у самому розпалі – і на лінії фронту на Сході країни, і в головах громадян, далеких від бойових дій.

Андрій Анатолійович Кокотюха, Андрій Юрійович Курков, Олексій Волков та інші автори збірника вважають, що вже прийшов час, щоб нарешті рішуче звільнити Україну від інформаційних кайданів, фальшивих цінностей та ідеалів, що охоплюють всю державу залізним колом та заважають її руху до розквіту.

У творах книги «Я like Україну! / Я люблю Україну!» зображені щирі українці зі своїми емоціями та почуттями, страхами й надіями, мріями та прагненнями. Але це – не пафосні розмови про наше майбутнє, а теперішнє життя з його побутовими конфліктами та труднощами, що поступово трансформується в наше майбутнє.

Не оминули автори і теми війни – страшної катастрофи не лише для держави, а й для окремої людини, зламаних та скалічених доль простих людей через безглуздя можновладців та політичні авантюри. Один з авторів книги – Андрій Миронюк – загинув під час оборони Донецького аеропорту.

Якщо ви шукаєте твори, пройняті душевним болем, глибиною патріотичних почуттів та одночасно надією на відродження нашої держави, вам обов’язково слід скачати «Я like Україну! / Я люблю Україну!» Андрія Анатолійовича Кокотюхи, Андрія Юрійовича Куркова, Олексія Волкова та інших авторів. Цей збірник знаходиться в електронній бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі можуть читати онлайн оповідання збірки безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я like Україну! / Я люблю Україну!» Андрія Анатолійовича Кокотюхи, Андрія Юрійовича Куркова, Олексія Волкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *