«Я, робот» Айзек Азімов

«Я, робот» Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3326 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Я, робот» Айзека Азімова (анотація)

Книга «Я, робот» Айзека Азімова, будучи написаною в 1950 році, справила неймовірне враження на світове сприйняття роботів, як живих, мислячих, механічних створінь. Вони живуть за своїми правилами, що не завжди зрозумілі людям. Люди мислять емоціями, в той час як роботи – холодним розрахунком. На сьогодні те, як ми сприймаємо слово «робот», не в останню чергу залежить від трактувань ідей Азімова.

Композиційно книга є збірником оповідань, що розповідають про життя роботів та людей, що разом працюють в компанії Ю.С. Роботс. Загалом, всіх оповідань вісім, але більшість персонажів перекочуються з одного до іншого, розкриваючи читачеві особливості непростого ремесла роботизованих істот.

Події відбуваються в альтернативному ХХІ столітті, коли людство змогло почати колонізацію Сонячної системи на зорі нового сторіччя, видатний науковець Альфред Леннінг створює робота, що міг ходити та говорити. До речі, читати онлайн книгу «Я, робот» Айзека Азімова українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Цікавим є і те, як саме використовують роботів. Перш за все, вони сприймаються як інструмент, що здатен виконувати складні та небезпечні для людини місії на астероїдах та токсичних планетах. Разом з тим, використання роботів на Землі є суворо забороненим.

Скачати книгу «Я, робот» Айзека Азімова можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Я, робот» Айзека Азімова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Я, робот» Айзека Азімова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я, робот» Айзека Азімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *