«Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий

«Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6075 переглядів
6075 переглядів

Про книгу «Я (РОМАНТИКА)» Миколи Хвильового

Книга «Я (РОМАНТИКА)» – вражаючий твір одного з відомих українських письменників, який на початку своєї діяльності був в захваті від нової влади більшовиків, але поступово розчарувався. Чи варта революція 1917 року всіх тих жертв? 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Я (РОМАНТИКА)» Миколи Хвильового українською мовою. Ця невелика новела дуже «доросла», тому що піднімає важку тему деградації людини на фоні політичних подій, що відбувались в країні під час революції та після. 

Даний твір входить в шкільну програму освіти в Україні.

Якщо ти морально сильна людина – середовище не впливає на тебе. Коли слабка – будеш роздвоєним, розірваним між тим, хто ти є, і тим, до чого треба пристосовуватися. Тяжкий вибір – залишитися вірним солдатом революції або слухати своє серце. Автор залишає вибір за героєм – людиною без імені, а, можливо, і без індивідуальності. 

Всеохоплююча, вражаюча, незрівнянна з жодним іншим твором, особлива історія. Її треба вміти читати і розуміти.

Ви можете скачати книгу «Я (РОМАНТИКА)» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ця невелика по об’єму історія має глибокий нескінченний зміст. Приєднуйтесь!

Скачати безкоштово книгу «Я (РОМАНТИКА)» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я (РОМАНТИКА)» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *