«Я спробувала все! Упертість, плач та напади гніву. Долаємо без перешкод період від 1 до 5 років» Ізабель Філльоза

«Я спробувала все! Упертість, плач та напади гніву. Долаємо без перешкод період від 1 до 5 років» Ізабель Філльоза

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2397 переглядів
2397 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Я спробувала все! Упертість, плач та напади гніву. Долаємо без перешкод період від 1 до 5 років» Ізабель Філльоза (анотація)

Виховання дітей – один з найвідповідальніших та водночас найважчих епізодів батьківства. Численні недоспані ночі, разом з постійним стресом та новими викликами є саме тим, що, з великою долею ймовірності, чекає на молодих мам та тат. Такі книги як «Я спробувала все! Упертість, плач та напади гніву. Долаємо без перешкод період від 1 до 5 років» Ізабель Філльози покликані допомогти на нелегкому шляху пошуку порозуміння з власною дитиною. Авторка мала на меті зробити свою книгу якомога більш універсальною, щоб кожна та кожен, хто взяв її до рук, з пів слова зрозумів, що може допомогти саме їй чи йому.

Перше питання, яке часто виникає у батьків: чому дитина поводить себе саме так, а не інакше? І мова тут може йти як про надмірну емоційність, так і про постійні істерики та незадоволенням оточуючими її речами та людьми. Цьому всьому можна дати раду, заспокійливо каже Філльоза, стверджуючи та доводячи словами науки, що цьому є пояснення. Досягти гармонії в спілкуванні з дитиною та у побудові стосунків з нею – цілком реально, аби дитина в майбутньому не боялась брати на себе відповідальність та бути самостійною.

Свої поради авторка ґрунтує передусім на останніх наукових дослідження, що присвячені дитячій поведінковій психології та роботи дитячого мозку. Все це вона передає доступними, для кожного з батьків, словами. Саме тому, якщо вам потрібна підтримка на стежці батьківства, то обравши цю книгу ви отримаєте відповіді на багато складних запитань.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Я спробувала все! Упертість, плач та напади гніву. Долаємо без перешкод період від 1 до 5 років» Ізабель Філльоза українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я спробувала все! Упертість, плач та напади гніву. Долаємо без перешкод період від 1 до 5 років» Ізабель Філльоза

2 відповіді до “Я спробувала все! Упертість, плач та напади гніву. Долаємо без перешкод період від 1 до 5 років”

  1. Марта Марта сказав:

    Як завантажити?

  2. Евгения Евгения сказав:

    Цікаво послухати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *