«Я стала суперницею головних героїв» SeoL E Soo

«Я стала суперницею головних героїв» SeoL E Soo

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
144 переглядів
144 переглядів

Короткий зміст книги «Я стала суперницею головних героїв» SeoL E Soo (анотація)

“Я проведу все життя разом з Айрін!!!”

Через сороміцьке зізнання головної героїні оригінальної історії, Клавдії, холодні погляди трьох головних героїв виявилися прикутими до мене.

Невже це той самий погляд, яким дивляться на суперників у коханні?!

«Мені кінець».

Тому що я теж дівчина.

Тому що головні герої насправді ті ще покидьки.

Я повинна захистити Клавдію від покидьків-головних героїв та вижити!

Принагідно не забуваючи про романтику.

Несподівано опинившись у романі, Айрін починає відчайдушну нерівну боротьбу, у якій вирішує змінити передбачену для неї долю!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Я стала суперницею головних героїв» SeoL E Soo та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Я стала суперницею головних героїв» SeoL E Soo: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Я стала суперницею головних героїв» SeoL E Soo і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я стала суперницею головних героїв» SeoL E Soo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *