«Я вас любив (Я вас кохав)» Олександр Пушкін

Вірш «Я вас любив (Я вас кохав)» Олександр Пушкін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
667 переглядів
667 переглядів

Вiрш «Я вас любив (Я вас кохав)» Олександра Пушкіна

Я вас любив, а може, і люблю я,
Огонь у серці не погас моїм;
Та ця любов нехай вас не хвилює,
Не хочу я печалить вас нічим.
Я вас любив безмовно, безнадійно,
То ревнував, то ніжно вірив знов,
Я вас любив сердечно так і мрійно,—
Дай, Боже, вам ще раз таку любов!

Переклад І. Муратова

——–

Я вас кохав; в душі моїй ще, може,
Кохання пал і досі не погас,
Та хай воно вас більше не тривоже, —
Не хочу я нічим журити вас.
Я вас кохав мовчазно й безнадійно,
Боявся вас і потай ревнував;
Я вас кохав так ніжно і так мрійно,
Як дай вам Бог, щоб інший вас кохав!

Переклад М. Чернявський

Аналiз вiрша «Я вас любив (Я вас кохав)» Олександра Пушкіна

Справжньою перлиною в ліричній літературі став вірш «Я вас любив…» Олександра Пушкіна. Він був вперше опублікований в 1830 році та, на жаль, по теперішній час невідомо, кому він був присвячений. Понад 70 романсів написані на основі цього твору.

Справжнє кохання, напевно, приходить лише раз у житті. Воно щире, відверте, воно прагне вивільнитися з людини з ціллю поділитися щастям. Тому й одразу помітно, якщо людина закохана. Радимо читати онлайн усім вірш «Я вас любив…» Олександра Пушкіна українською мовою.

Зазвичай поети використовують порівняння з природою або явищами, але саме у цьому творі напряму передається вся гамма почуттів. Тим самим цей вірш і зачаровує кожного читача. Кохання не завжди може бути взаємним. Чи може людина заради щастя іншої відмовитись від своїх почуттів?

Скачати вірш «Я вас любив…» Олександра Пушкіна, без реєстрації та sms (смс) можна на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Я вас любив (Я вас кохав)» Олександра Пушкіна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Я вас любив (Я вас кохав)» Олександра Пушкіна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Я вас любив (Я вас кохав)» Олександра Пушкіна і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Я вас любив (Я вас кохав)» Олександра Пушкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *