«Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіс Скотт Фіцджеральд

«Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіс Скотт Фіцджеральд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3338 переглядів

Короткий зміст книги «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда (анотація)

Френсіс Скотт Фіцджеральд – представник епохи джазу, обличчя Америки першої половини минулого століття. Його стилізовані твори відразу ставали легендою літератури й культури тогочасного суспільства, проте не завжди його супроводжував успіх. Книга «Я віддав би життя за тебе» (збірник) – зібрання оповідань, які вийшли з-під друку після смерті автора, бо свого часу були відхилені видавництвами.

Фіцджеральд був принциповим письменником – він не погоджувався виправляти те, що написав, навіть на прохання редакторів, тому деякі його твори не приймали до друку у складний для нього період, коли він виживав, як міг. З перших сторінок збірка вражає відвертістю, зачіпає проблеми, через які пройшов сам автор – нещасне кохання, трагедія війни, межа нормального у психіатричній клініці…

Цікавим доповненням оповідань є нотатки та коментарі автора про особливості написання кожного з них. Вирішивши читати онлайн книгу «Я віддав би життя за тебе» (збірник) Френсіса Скотта Фіцджеральда українською мовою, ви доторкнетеся до історії США двадцятих років XX століття і навіть побачите деякі листи автора та зображення його рукописів.

Прихильникам романтики, драми й філософії в обгортці американського джазу пропонуємо скачати книгу «Я віддав би життя за тебе» (збірник) Френсіса Скотта Фіцджеральда на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *