«Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіс Скотт Фіцджеральд

«Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіс Скотт Фіцджеральд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1405 переглядів
1405 переглядів

Про книгу «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Френсіс Скотт Фіцджеральд – представник епохи джазу, обличчя Америки першої половини минулого століття. Його стилізовані твори відразу ставали легендою літератури й культури тогочасного суспільства, проте не завжди його супроводжував успіх. Книга «Я віддав би життя за тебе» (збірник) – зібрання оповідань, які вийшли з-під друку після смерті автора, бо свого часу були відхилені видавництвами.

Фіцджеральд був принциповим письменником – він не погоджувався виправляти те, що написав, навіть на прохання редакторів, тому деякі його твори не приймали до друку у складний для нього період, коли він виживав, як міг. З перших сторінок збірка вражає відвертістю, зачіпає проблеми, через які пройшов сам автор – нещасне кохання, трагедія війни, межа нормального у психіатричній клініці…

Цікавим доповненням оповідань є нотатки та коментарі автора про особливості написання кожного з них. Вирішивши читати онлайн книгу «Я віддав би життя за тебе» (збірник) Френсіса Скотта Фіцджеральда українською мовою, ви доторкнетеся до історії США двадцятих років XX століття і навіть побачите деякі листи автора та зображення його рукописів.

Прихильникам романтики, драми й філософії в обгортці американського джазу пропонуємо скачати книгу «Я віддав би життя за тебе» (збірник) Френсіса Скотта Фіцджеральда на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *