«Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіс Скотт Фіцджеральд

«Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіс Скотт Фіцджеральд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1877 переглядів
1877 переглядів

Короткий зміст книги «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда (анотація)

Френсіс Скотт Фіцджеральд – представник епохи джазу, обличчя Америки першої половини минулого століття. Його стилізовані твори відразу ставали легендою літератури й культури тогочасного суспільства, проте не завжди його супроводжував успіх. Книга «Я віддав би життя за тебе» (збірник) – зібрання оповідань, які вийшли з-під друку після смерті автора, бо свого часу були відхилені видавництвами.

Фіцджеральд був принциповим письменником – він не погоджувався виправляти те, що написав, навіть на прохання редакторів, тому деякі його твори не приймали до друку у складний для нього період, коли він виживав, як міг. З перших сторінок збірка вражає відвертістю, зачіпає проблеми, через які пройшов сам автор – нещасне кохання, трагедія війни, межа нормального у психіатричній клініці…

Цікавим доповненням оповідань є нотатки та коментарі автора про особливості написання кожного з них. Вирішивши читати онлайн книгу «Я віддав би життя за тебе» (збірник) Френсіса Скотта Фіцджеральда українською мовою, ви доторкнетеся до історії США двадцятих років XX століття і навіть побачите деякі листи автора та зображення його рукописів.

Прихильникам романтики, драми й філософії в обгортці американського джазу пропонуємо скачати книгу «Я віддав би життя за тебе» (збірник) Френсіса Скотта Фіцджеральда на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я віддав би життя за тебе (збірник)» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *