«Я візьму тебе» Макс Дикий

«Я візьму тебе» Макс Дикий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
47 переглядів
47 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Я візьму тебе» Макса Дикого (анотація)

Ден: “Моя сестра зникла безвісти після того, як влаштувалась на роботу в один із клубів місцевого олігарха. Мої колеги поліцейські забили на цю справу, тож мені доводиться брати все в свої руки. Я влаштовуюсь до цього олігарха простим охоронцем в надії знайти на нього компромат і взяти його на гарячому, а замість того поневолі закохуюсь в його сестру, яку необачно врятував…”

Евеліна: “Мій брат – власник престижних розважальних закладів, і я хотіла б теж займатися бізнесом. Але мене вважають дурненькою блондинкою, яка ні на що не здатна. Брат приставляє до мене охоронця, до якого я спершу ставлюся зневажливо. Але з часом мої почуття до Дена стають зовсім іншими. Та, здається, він приховує щось від мене…”


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Я візьму тебе» Макса Дикого українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я візьму тебе» Макса Дикого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *