«Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» Лора Вандеркам

«Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» Лора Вандеркам

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1210 переглядів
1210 переглядів

Про книгу «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» Лори Вандеркам

Сучасний темп життя примушує жінок рухатись, мов білка у колесі. Дім, робота, кар’єра, виховання дітей, суспільна діяльність. А ще потрібно знайти час для догляду за собою, для творчості та хобі. Як встигнути все за добу, не відмовляючи собі у здоровому сні? 

Радимо читати онлайн книгу «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» Лори Вандеркам українською мовою. Шановні пані! Ви здатні гори звернути, при цьому залишаючись ніжними та тендітними, саме такими, як вас створила природа. 

На жаль, або на щастя, в наш час мало хто із представниць слабкої статі вибирає метою свого життя дім та виховання дітей. І якщо ще 100 років тому для дівчини було достатньо вийти заміж та створити сімейне гніздечко для повного щастя, то зараз – це лише одна із багатьох цілей сучасної жінки. 

Ми так само, як і наші мами та бабусі хочемо народжувати та доглядати за дітьми, годити своєму чоловікові, а ще ми хочемо досягти успіху, кар’єрних висот, заробляти гроші, займатись танцями, читати книги, регулярно відвідувати салони краси, купувати або шити гарний одяг… 

Книга «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» навчить вас, як все встигати, при цьому не виснажуватись фізично чи морально. 

Скачати книгу «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. 

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» Лори Вандеркам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *