«Яблуневі квіти» Юрій Кирик

«Яблуневі квіти» Юрій Кирик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4186 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Яблуневі квіти» Юрія Кирика (анотація)

Книга «Яблуневі квіти» – цікаве поєднання історичної публіцистики, романтичного сюжету й галицького колориту. Стосунки головних героїв з величезною різницею у віці – графа Станіслава Скарбека та юної Софійки – стали справжнім відкриттям для обох. Їхнє кохання грало різними барвами, проте згодом воно показало зворотний бік…

Софія Яблоновська – вихована, приваблива, мудра. Як і будь-якій романтичній дівчині, їй хотілося справжньої казки. І Станіслав Скарбек її подарував, дочекавшись, поки ця красуня виросте, щоб зробити її своєю дружиною. Проте у чоловіка була ще одна пристрасть – будівництво найбільшого в Європі театру – однієї із львівських перлин.

Поступово заміжнє життя Софії змінюється. Красиві залицяння графа, огорнуті вишуканою романтикою, переходять у сіру буденність. Головна героїня перетворюється в амбіційну особу, яка прагне визнання і кохання. Якщо ви хочете дізнатися, куди призведуть жінку її мрії та амбіції, радимо читати онлайн книгу «Яблуневі квіти» Юрія Кирика українською мовою.

Меценат, інтелектуал, працелюб та людина неймовірної цілеспрямованості й волі – таким був Станіслав Скарбек, про якого знала вся Австро-Угорщина. Тих, хто хоче наблизитися до таємниці особистості Скарбека та побудови легендарного театру у Львові, запрошуємо скачати книгу «Яблуневі квіти» Юрія Кирика у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Яблуневі квіти» Юрія Кирика українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Яблуневі квіти» Юрія Кирика

Цілься в неможливе – досягнеш те, що й уявити важко.

Скачати безкоштово книгу «Яблуневі квіти» Юрія Кирика українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Яблуневі квіти» Юрія Кирика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *