«Яйце-Райце»

«Яйце-Райце»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1254 переглядів

Короткий зміст книги «Яйце-Райце» (анотація)

Народна творчість з давніх-давен була основою культури кожного народу. В свою чергу, народна творчість базувалась на казках, що мали на меті повчати та виховувати молодше покоління. Однією з таких казок є розповідь про «Яйце-Райце», яка є титульним прикладом народної творчості. Головною темою казки є вічний сюжет боротьби добра і зла. Сама по собі казка є простою та цікавою, тому зможе захопити будь-кого з дітлахів.

Головна думка казки полягає в тому, що зло приносить проблеми та незгоди, а добро дарує гармонію. Такі прості та, разом з тим, неоціненно важливі істини стануть у пригоді маленьким читачам, що прочитають казку.

Також історія возвеличує такі людські якості, як гострий розум, кмітливість та повага до старших. А ще в казці є багато цікавих тварин, що будуть головними героями історії. До речі, читати онлайн книгу «Яйце-Райце» українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Історія розгортається навколо хлопчика, що отримав подарунок за те, що врятував орла, який був поранений. Проте він не виконав своєї обіцянки перед останнім, через що трапилось багато пригод. З цього варто зробити висновок, що потрібно дотримуватись свого слова.

А дізнатися всю історію можна, лише скачавши книгу «Яйце-Райце» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Яйце-Райце» та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Яйце-Райце» : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Яйце-Райце» і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Яйце-Райце» українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Яйце-Райце»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *