«Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі

«Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4570 переглядів
4570 переглядів

Про книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі

Задоволення від сексу починається не з геніталіїв, а з голови. Все просто, наш мозок відповідає за всі процеси, що відбуваються в організмі. А секс – це фізіологічний процес, закладений природою. Як зробити цей процес максимально приємним та продуктивним? Починайте читати онлайн книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі українською мовою та отримуйте максимум від статевого життя! 

Ви прагнете бути відвертою зі своїм партнером, та язик не повертається розказати йому про свої потаємні бажання? Чомусь про те, що хочуть хутро чи нове авто дівчата не соромляться сказати, а от про те, що бажають у ліжку – зась! Книга «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» навчить вас бути більш розкутою та прислухатись до власних бажань. 

Кажуть, добрий секс буває у тих, хто дійсно закоханий один в одного. Чи це так? Час закоханості короткий, а любити фізично хочеться завжди. Одні йдуть в пошуках нового кохання, а інші відточують сексуальну майстерність на своєму чоловікові навіть після 20 років спільного життя. І хто з них щасливіший? 

Радимо скачати книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). 

Скачати безкоштово книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *