«Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі

«Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15598 переглядів
15598 переглядів

Короткий зміст книги «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі (анотація)

Задоволення від сексу починається не з геніталіїв, а з голови. Все просто, наш мозок відповідає за всі процеси, що відбуваються в організмі. А секс – це фізіологічний процес, закладений природою. Як зробити цей процес максимально приємним та продуктивним? Починайте читати онлайн книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі українською мовою та отримуйте максимум від статевого життя! 

Ви прагнете бути відвертою зі своїм партнером, та язик не повертається розказати йому про свої потаємні бажання? Чомусь про те, що хочуть хутро чи нове авто дівчата не соромляться сказати, а от про те, що бажають у ліжку – зась! Книга «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» навчить вас бути більш розкутою та прислухатись до власних бажань. 

Кажуть, добрий секс буває у тих, хто дійсно закоханий один в одного. Чи це так? Час закоханості короткий, а любити фізично хочеться завжди. Одні йдуть в пошуках нового кохання, а інші відточують сексуальну майстерність на своєму чоловікові навіть після 20 років спільного життя. І хто з них щасливіший? 

Радимо скачати книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). 


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Емілі Наґоскі

Одна відповідь до “Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я”

  1. Яніна Яніна сказав:

    Дуже цікава та потрібна книга в житті кожної жінки. Навіть якщо вас все влаштовує в сексуальному плані, чому б не дізнатись, як зробити ще краще. Я дізналась багато секретиків, які вже встигла застосувати на практиці. Щиро рекомендую книгу «Як бажає жінка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *