«Як бути впевненим у собі» Анна Барнс

«Як бути впевненим у собі» Анна Барнс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4601 переглядів
4601 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як бути впевненим у собі» Анни Барнс (анотація)

Іноді у житті трапляються такі моменти чи періоди, коли дуже потрібен якийсь мотиватор поруч, щоб він нагадував істини, які чомусь забуваються. Звісно, можна запросити людину, яка за певну оплату стане вашим особистим мотиватором, та є ще один варіант – читати онлайн книгу «Як бути впевненим у собі» Анни Барнс українською мовою. Він навіть більш доступний, бо не треба нікого шукати, а достатньо просто відкрити книжку на будь-якій сторінці і прочитати те, що там написано.

Оскільки авторка акцентується на темі впевненості у собі, то й всі думки та ідеї, зібрані у творі, саме про це. Коли ми бачимо людину, яка впевнена у своїх силах і у собі, нам може здаватись, що вона такою й народилась, що це дається від природи. Та насправді це навик, який можна і варто розвивати і виховувати у собі. Тільки на це потрібен час, тому не варто підганяти себе чи критикувати за те, що все відбувається не так швидко, як того би хотілось.

У цій книзі ви знайдете і висловлювання видатних людей, які мотивують, і поради й нагадування, які звучать просто, та чомусь ми про них забуваємо, і, можливо, якісь нові для себе ідеї.

А щоб можна було будь-коли «підзарядитись» мотивацією, рекомендується скачати книгу «Як бути впевненим у собі» Анни Барнс українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), бо так вона завжди буде під рукою (на улюбленому пристрої).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як бути впевненим у собі» Анни Барнс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як бути впевненим у собі» Анни Барнс

Одна відповідь до “Як бути впевненим у собі”

  1. Карина Карина сказав:

    Завдяки книзі “Як бути впевненим у собі” я отримала мощнейшу мотивацію в своєму житті. Тепер я ніколи не дозволю відноситись до себе як до пустого місця, я поважаю себе і ця впевненість впливає і на моє оточення. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *