«Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку» Джолента Ґрінберґ, Кристен Майнзер

«Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку» Джолента Ґрінберґ, Кристен Майнзер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
355 переглядів
355 переглядів

Про книгу «Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку» Джоленти Ґрінберґ, Кристени Майнзер

Чи замислювалися ви, наскільки ефективними є книги про саморозвиток та мотивацію? Які з них справді допомагають, а які можуть стати зайвою витратою часу? Якщо вас турбують ці питання, швидше переходьте до книги «Як давати собі раду» – її авторки опрацювали п’ятдесят різноманітних порадників та виділили те, що дійсно варте уваги!

Праця складається з трьох розділів, де чітко систематизовано й виділено найбільш слушні та навпаки малоеефективні поради, на яких не слід зупинятися на шляху особистісного розвитку. Кожна порада ілюструється життєвими прикладами; до того ж автори діляться своїм досвідом, а іноді вражають надто відвертими зізнаннями.

Починаючи читати онлайн книгу «Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку» Джоленти Ґрінберґ та Кристен Майнзер українською мовою, ви будете приємно вражені легкістю викладення інформації та гумором, яким пройнята кожна сторінка порадника. Усі поради класиків психології тут розглядаються з великою часткою критики або навіть сарказму.

Якщо ви хочете дізнатися, як навести порядок у голові та у своєму оточенні, як мотивувати себе до нових звершень, підвищити свою самооцінку і багато іншого, поспішайте скачати книгу «Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку» Джоленти Ґрінберґ та Кристен Майнзер у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку» Джоленти Ґрінберґ, Кристени Майнзер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *