«Як говорить жираф» Олександра Бордунос, Любов Бордунос

«Як говорить жираф» Олександра Бордунос, Любов Бордунос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
540 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як говорить жираф» Олександри Бордунос, Любові Бордунос (анотація)

Вірші сподобалися, вони притягують з перших рядків, і хочеться запитати: «І що далі?». А далі… симпатично-легкі вірші, пронизані теплом та любов’ю, захопленням щоденних дитячих відкриттів, сумішшю дитячої безпосередності та здивування з дорослою досвідченістю. Автор дивиться на світ очима свого маленького внучка, пізнає цей дивовижний світ разом із ним наново. Вірші прості та ритмічні, тому добре запам’ятовуються. Це теплі вірші для домашнього читання. Тетяна Нечепуренко, педагог.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як говорить жираф» Олександри Бордунос, Любові Бордунос українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Як говорить жираф» Олександри Бордунос, Любові Бордунос українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як говорить жираф» Олександри Бордунос, Любові Бордунос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *