«Як керувати рабами» Марк Сідоній Фалкс

«Як керувати рабами» Марк Сідоній Фалкс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2199 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як керувати рабами» Марка Сідонія Фалкса (анотація)

Питання підбору персоналу завжди залишається важливою та актуальною. Для фанатів історії, найцікавішим питанням залишається: як саме пани обирали собі рабів? За якими критеріями? Книга «Як керувати рабами» Марка Сідонія Фалкса написана у форматі посібника з менеджменту. Тому ця інформація буде цікава не тільки історикам, а й людям, які займаються підбором людей для роботи.

Найважливіші принципи в менеджменті закорінилися ще в минулому столітті – назви змінюються, а суть залишається однією.

Книга дає можливість побачити тогочасний світ очима античної епохи, щоб краще зрозуміти, як жили тогочасні люди і як складалися їх відносини. Читачі зрозуміють, наскільки ця епоха відрізняється від нинішньої та наскільки вона може бути схожою. Радимо читати онлайн усім книгу «Як керувати рабами» Марка Сідонія Фалкса українською мовою.

Чи існує рабство в ХХІ столітті? Cкачати книгу «Як керувати рабами» Марка Сідонія Фалкса можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як керувати рабами» Марка Сідонія Фалкса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Як керувати рабами» Марка Сідонія Фалкса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як керувати рабами» Марка Сідонія Фалкса

Одна відповідь до “Як керувати рабами”

  1. Іванка Іванка сказав:

    Вау, ніколи не думала, що історичні реалії допоможуть мені в сучасності. Книга “Як керувати рабами” дала мені корисні поради, які я реалізувала в своїй роботі та отримала підвищення. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *