«Як керувати урядом. На користь громадян і для спокою платників податків» Майкл Барбер

«Як керувати урядом. На користь громадян і для спокою платників податків» Майкл Барбер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
634 переглядів
634 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як керувати урядом. На користь громадян і для спокою платників податків» Майкла Барбера (анотація)

Погляд на діяльність урядів зсередини.

Найважливіший компонент роботи політиків— це реалізація обіцянок. Якщо люди при владі постійно не дотримуються своїх слів, демократія опиняється під загрозою, переконує автор цієї книжки Майкл Барбер. Він понад два десятиліття провів на державній службі та став ініціатором заснування відділу в британському уряді, що контролював виконання реформ, під час другого прем’єрства Тоні Блера. У цій книжці автор пропонує поглянути на роботу виконавчої влади зсередини назовні — із позиції самого уряду.

Книжка для всіх, хто цікавиться або займається політикою, для журналістів, комунікаційників, політологів, державних службовців.

Барбер аналізує виклики, із яким стикалися уряди на різних континентах, виявляє схожі для різних країн проблеми та пропонує інструменти для їх подолання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як керувати урядом. На користь громадян і для спокою платників податків» Майкла Барбера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як керувати урядом. На користь громадян і для спокою платників податків» Майкла Барбера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *