«Як керують найкращі» Брайан Трейсі

«Як керують найкращі» Брайан Трейсі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13503 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як керують найкращі» Брайана Трейсі (анотація)

Брайан Трейсі – блискучий спеціаліст у сфері бізнес-управління. До нього звертаються за консультаціями керівники компаній з усього світу. Його книга «Як керують найкращі» – систематизована енциклопедія порад та інструментів, що дозволять стати справжнім гуру у керівній діяльності.

Монографія достатньо насичена та добре структурована. Починаючи читати онлайн книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі українською мовою, ви знайдете відповіді на безліч актуальних питань у бізнесі: як правильно добирати персонал, як мотивувати своїх підлеглих, як ставити цілі та розставляти пріоритети, приймати ефективні рішення тощо.

Також Трейсі розкриває принципи тайм-менеджменту, правило Парето та його застосування у різних сферах, допомагає визначити власний стиль керівництва та пропонує багато практичних методів і прийомів для відточування своєї управлінської майстерності й перевірки якості роботи підлеглих.

Цінністю цієї праці є звернення до першоджерел та систематизація власного досвіду автора. Трейсі представляє досвід найкращих бізнес-керівників, описує досвід успішних компаній, говорить про власні здобутки і помилки.

Якщо ви мрієте стати справжнім надихаючим та успішним лідером, радимо скачати книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найбільш зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі

Одна відповідь до “Як керують найкращі”

  1. Марія Марія сказав:

    Мені як ще не досвідченому керівнику просто необхідна була книга, яка допоможе краще виконувати свої обов’язки та стати прикладом для своїх підлеглих. В роботі «Як керують найкращі» я змогла знайти необхідну інформацію та інструменти, які допомогли мені розкрити свій потенціал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *