«Як керують найкращі» Брайан Трейсі

«Як керують найкращі» Брайан Трейсі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3455 переглядів
3455 переглядів

Про книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі

Брайан Трейсі – блискучий спеціаліст у сфері бізнес-управління. До нього звертаються за консультаціями керівники компаній з усього світу. Його книга «Як керують найкращі» – систематизована енциклопедія порад та інструментів, що дозволять стати справжнім гуру у керівній діяльності.

Монографія достатньо насичена та добре структурована. Починаючи читати онлайн книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі українською мовою, ви знайдете відповіді на безліч актуальних питань у бізнесі: як правильно добирати персонал, як мотивувати своїх підлеглих, як ставити цілі та розставляти пріоритети, приймати ефективні рішення тощо.

Також Трейсі розкриває принципи тайм-менеджменту, правило Парето та його застосування у різних сферах, допомагає визначити власний стиль керівництва та пропонує багато практичних методів і прийомів для відточування своєї управлінської майстерності й перевірки якості роботи підлеглих.

Цінністю цієї праці є звернення до першоджерел та систематизація власного досвіду автора. Трейсі представляє досвід найкращих бізнес-керівників, описує досвід успішних компаній, говорить про власні здобутки і помилки.

Якщо ви мрієте стати справжнім надихаючим та успішним лідером, радимо скачати книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найбільш зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *