«Як король Ельфгейму зненавидів оповідки» Голлі Блек

«Як король Ельфгейму зненавидів оповідки» Голлі Блек

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8154 переглядів
8154 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як король Ельфгейму зненавидів оповідки» Голлі Блек (анотація)

Книга «Як король Ельфгейму зненавидів оповідки» Голлі Блек – це підліткове фентезі, яке може сподобатись і дорослим читачам, які люблять такий жанр і цікаві розповіді про життя у справжніх королівствах. Події відбуваються у краю Фейрі, де мешкає принц Кардан. Коли він був маленьким, то почув історію, розказану Аслоґом, яка справила на нього аж занадто сильне враження.

З того часу принц почав змінюватись, і в результаті перетворився на жахливу людину, яка захищається від усього світу товстелезними стінами і глухими мурами, щоб тільки ніхто не зміг нашкодити чи принести біль. Але він не розумів, що будь-які стіни ламаються, а історії пов’язані з їх оповідачем. Наприклад, це оповідач веде історію за собою, а вона йому підкорюється, а не навпаки. Переконатись у цьому Кардану ще доведеться, бо інакше й бути не може у місці, де все наповнене магією і словами, які мають значення.

Крім того, головний герой зможе дізнатись і ще багато чого. Наприклад, як це – бути могутнім і страшним королем, бачити поруч з собою у ролі королеви звичайну дівчину (смертну особу), яка й дня спокійного життя не має, бо весь час знаходить на свою світлу голову якісь проблеми і готова накинутись на першого-ліпшого монстра, щоб його знищити… Відкриттів головного героя чекатиме багато, але далеко не всі з них будуть приємними. Та що ж вдієш, мабуть, така вона – доля принца з краю Фейрі…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як король Ельфгейму зненавидів оповідки» Голлі Блек українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як король Ельфгейму зненавидів оповідки» Голлі Блек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *