«Як любити дитину» Януш Корчак

«Як любити дитину» Януш Корчак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1573 переглядів
1573 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як любити дитину» Януша Корчака (анотація)

Книгу «Як любити дитину» Януша Корчака вперше опублікували у 1919 році, але те, що у ній написав автор, буде залишатись важливим і актуальним у всі часи, скільки б століть не минуло. Януш Корчак був поляком за національністю і великою Людиною за своєю сутністю.

Професій у нього було багато – педагог, лікар, громадський діяч, письменник. Він зробив чимало хорошого для людей, залишив по собі неоціненний скарб у вигляді книг, а найбільшою любов’ю у житті для нього були діти. Він навіть написав десять заповідей для батьків про те, як потрібно ставитись до своїх дітей.

З цієї книги кожен дорослий, а особливо той, у кого дитина вже є або зовсім скоро буде, може дізнатись, як же потрібно її любити, тобто про те, як поводитись з нею, щоб вона завжди відчувала, що її люблять. Корчак був чудовим педагогом, і у нього була своя концепція виховання. Він вважав, що до дітей, незалежно від їх віку, потрібно ставитись з повагою. Дорослі повинні слухати дитину, звертати увагу на її думки і бажання, а також пам’ятати, що всі діти різні, тому важливим є індивідуальний підхід.

Корчак добре розумів психологію дітей, що дало йому можливість пояснити мотиви їх учинків та переживань. Про це він також говорить у книжці. А ще розповідає про особливості формування особистості на різних етапах розвитку і про те, як до цього всього варто ставитись дорослим.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як любити дитину» Януша Корчака українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як любити дитину» Януша Корчака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *