«Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталія Царенко

«Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталія Царенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6743 переглядів
6743 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталії Царенко (анотація)

Виховання дітей – заняття цікаве, та все ж настільки складне, що батьки, якими б хорошими, люблячими, обізнаними не були, все одно періодично стикаються з такими ситуаціями, де невідомо, що й робити. Часом навіть маленька дитинка своєю поведінкою здатна довести дорослого до того стану, коли він просто не розуміє, як діяти у такій ситуації, оскільки знайомі методи і прийоми просто не діють.

На щастя, тепер можна читати онлайн книгу «Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталі Царенко українською мовою і знайомитись з її ідеями. А авторці дійсно є про що розповісти, бо ж вона працює дитячим і сімейним психологом не один рік, тому стикалась з усіма тими ситуаціями, про які розповідає у своїй книжечці. Та й власні діти у неї також є, тому використовується і особистий досвід виховання маленької людини.

Виявляється, чимало тих методів, якими користуються батьки під час взаємодії з дітьми, насправді ніякої користі не приносять (як вважалось тривалий час), а можуть ще й нашкодити. Психологиня у даній роботі пояснює, що і чому робити не можна, а найголовніше – як діяти інакше, щоб отримати бажаний результат і не отримати небажаний.

Письменниця розвінчує численні міфи і стереотипи, пояснює, яких помилок припускаються батьки, і вказує шлях до змін. Ви можете скачати книгу «Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталі Царенко українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому веб-сайті і отримати таку важливу підтримку від спеціаліста на шляху до гармонії у родині.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталії Царенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталії Царенко

Одна відповідь до “Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити”

  1. Капіталіна Капіталіна сказав:

    Ще будучи вагітною я прочитала книгу “Як ми псуємо наших дітей…” задля того, щоб знати, які помилки можна буде оминути. Не варто боятись кількості сторінок, особливо тоді, коли вони наповнені необхідною та корисною інформацією без зайвої “води”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *