«Як начинити гадюку салом» Олександра Фідкевич

«Як начинити гадюку салом» Олександра Фідкевич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1565 переглядів
1565 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як начинити гадюку салом» Олександри Фідкевич (анотація)

Книга «Як начинити гадюку салом» Олександри Фідкевич – це не про кулінарію, як можна було подумати, читаючи назву, хоча про неї згадки тут теж будуть. Просто авторка книги є директоркою проекту «Євген Клопотенко», так-так, того самого, який знайомить українців зі світом смачної їжі та цікавих страв. Але тут мова йтиме все же не про здорове харчування, а про те, як створити свій бізнес і розвивати його, використовуючи творчість.

Є багато людей, які давно виношують ідею якогось невеличкого (або й великого) бізнесу, але не наважуються почати. Причини можуть бути різними, але головні, мабуть, полягають у тому, що люди просто не розуміють, як бізнес працює і вважають, що просто не впораються з ним, якщо почнуть, не маючи базових знань. Олександра Фідкевич, подумавши про це, вирішила написати для таких людей свою книгу, щоб дати їм і корисну інформацію, і поштовх для першого кроку, і натхнення для втілення мрій у реальність.

Дізнатись з книги можна багато чого. Наприклад, про те, як же збудувати свою бізнес-модель, як визначити свою цільову аудиторію, а потім з нею працювати. Як використовувати можливості соціальних мереж, як сформувати команду, а потім з її членами будувати стосунки. Як пережити кризові моменти і як впоратись з хейтом, від якого нікуди не сховатись.

Це лише маленька частина того, про що розповідає авторка, виходячи із власного досвіду. Та її історії будуть не лише про успіхи, а й про невдачі також, бо вони – частина реальності не лише у звичайному житті, а й у бізнесі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як начинити гадюку салом» Олександри Фідкевич українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як начинити гадюку салом» Олександри Фідкевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *