«Як народжуються емоції» Ліза Фельдман Барретт

«Як народжуються емоції» Ліза Фельдман Барретт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5344 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як народжуються емоції» Лізи Фельдман Барретт (анотація)

Ліза Фельдман Барретт – відома американська дослідниця, яка займається нейропсихологією. Її праця “Як народжується емоції” – справжнє відкриття для тих, хто цікавиться емоційною складовою людини. Авторка запрошує читача у захопливу подорож людською психікою і запевняє, що будь-який емоційний стан ми викликаємо самі.

Головне положення, розкрите в книзі, – емоційний стан людини залежить від її індивідуальних особливостей. Відчувати радість й сум, злість або тривогу кожен з нас може по різному. Керуючись результатами багатьох досліджень з психології, соціології та філософії, авторка обґрунтовує свою теорію щодо природи емоцій.

Виявляється, що вони не є наслідком подій оточення, як заведено вважати за класичною теорією, а конструюються з багатьох базових частин і впливають на зміни в житті. Ключову роль у цьому процесі відіграють не тільки фізіологічні складові (наприклад, будова мозку та зв’язки між нейронами), а й культурологічні та моральні аспекти – традиції певного народу, менталітет, виховання тощо.

Книга “Як народжуються емоції” написана доступною та зрозумілою мовою, з узагальненнями і висновками, що систематизують матеріал. Приклади, які наводить Ліза Фельдман Барретт, стосуються нашого повсякденного життя. Цікаво читати, як авторка розкриває відтінки емоцій і тонкощі відчуттів, допомагаючи людям, далеким від наукових досліджень, вивчити цю проблему достатньо глибоко.

Ці революційні досягнення в сфері нейропсихології відкривають величезні можливості у лікуванні психічних розладів, у вихованні дітей та вирішенні конфліктів. Вивчаючи цю працю, треба замислюватися про свою відповідальність за стосунки з оточуючими, за ті ситуації, які виникають на емоційному ґрунті.

Наукова цінність книги “Як народжуються емоції” підвищується завдяки численним посиланням й доповненням. Одразу видно, що авторка провела масштабну роботу перш ніж висунути свою сміливу теорію. Якщо вам цікаво дослідити свій мозок і ви готові відповідати за все, що у ньому відбувається, вам неодмінно треба скачати й прочитати цей науково-популярний твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як народжуються емоції» Лізи Фельдман Барретт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Як народжуються емоції» Лізи Фельдман Барретт українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як народжуються емоції» Лізи Фельдман Барретт

Одна відповідь до “Як народжуються емоції”

  1. Ніна Ніна сказав:

    Після книги Як народжуються емоції я стала ще більше розуміти себе та оточуючих. Вона буде цікава не лише профільним спеціалістам але й простим людям, які хочуть змінити своє світосприйняття. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *