«Як народжуються емоції» Ліза Фельдман Барретт

«Як народжуються емоції» Ліза Фельдман Барретт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3126 переглядів
3126 переглядів

Про книгу «Як народжуються емоції» Лізи Фельдман Барретт

Ліза Фельдман Барретт – відома американська дослідниця, яка займається нейропсихологією. Її праця “Як народжується емоції” – справжнє відкриття для тих, хто цікавиться емоційною складовою людини. Авторка запрошує читача у захопливу подорож людською психікою і запевняє, що будь-який емоційний стан ми викликаємо самі.

Головне положення, розкрите в книзі, – емоційний стан людини залежить від її індивідуальних особливостей. Відчувати радість й сум, злість або тривогу кожен з нас може по різному. Керуючись результатами багатьох досліджень з психології, соціології та філософії, авторка обґрунтовує свою теорію щодо природи емоцій.

Виявляється, що вони не є наслідком подій оточення, як заведено вважати за класичною теорією, а конструюються з багатьох базових частин і впливають на зміни в житті. Ключову роль у цьому процесі відіграють не тільки фізіологічні складові (наприклад, будова мозку та зв’язки між нейронами), а й культурологічні та моральні аспекти – традиції певного народу, менталітет, виховання тощо.

Книга “Як народжуються емоції” написана доступною та зрозумілою мовою, з узагальненнями і висновками, що систематизують матеріал. Приклади, які наводить Ліза Фельдман Барретт, стосуються нашого повсякденного життя. Цікаво читати, як авторка розкриває відтінки емоцій і тонкощі відчуттів, допомагаючи людям, далеким від наукових досліджень, вивчити цю проблему достатньо глибоко.

Ці революційні досягнення в сфері нейропсихології відкривають величезні можливості у лікуванні психічних розладів, у вихованні дітей та вирішенні конфліктів. Вивчаючи цю працю, треба замислюватися про свою відповідальність за стосунки з оточуючими, за ті ситуації, які виникають на емоційному ґрунті.

Наукова цінність книги “Як народжуються емоції” підвищується завдяки численним посиланням й доповненням. Одразу видно, що авторка провела масштабну роботу перш ніж висунути свою сміливу теорію. Якщо вам цікаво дослідити свій мозок і ви готові відповідати за все, що у ньому відбувається, вам неодмінно треба скачати й прочитати цей науково-популярний твір.

Завантажити безкоштовно книгу «Як народжуються емоції» Лізи Фельдман Барретт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як народжуються емоції» Лізи Фельдман Барретт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *