«Як навчити дитину грати в шахи» Адріанна Станішевська, Уршула Станішевська

«Як навчити дитину грати в шахи» Адріанна Станішевська, Уршула Станішевська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
383 переглядів
383 переглядів

Короткий зміст книги «Як навчити дитину грати в шахи» Адріанни Станішевської, Уршули Станішевської (анотація)

Ласкаво просимо до захопливого світу шахів!

Шахи — це справжня королівська гра, яка розвиває уяву, навчає логічного мислення й витримки, тренує пам’ять, спостережливість і терпіння. У цій книжці ми розповімо про захопливі пригоди мешканців Міста Шахів, які допоможуть нам пояснити правила руху фігур шахівницею, а також основні тактичні прийоми гри в шахи.

Завітайте до Міста Шахів!

Авторки книжки зацікавилися шахами ще в дитинстві й навчалися у видатного шахіста Яна Брустмана. Тепер вони є тренерками II класу Федерації шахів Польщі (лише 15 жінок у Польщі здобули цей титул), викладають на курсах для вчителів у межах програми «Навчання шахів у школі», мають титул суддів з шахів І класу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Як навчити дитину грати в шахи» Адріанни Станішевської, Уршули Станішевської та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Як навчити дитину грати в шахи» Адріанни Станішевської, Уршули Станішевської: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Як навчити дитину грати в шахи» Адріанни Станішевської, Уршули Станішевської і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як навчити дитину грати в шахи» Адріанни Станішевської, Уршули Станішевської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *