«Як не померти на самоті. Дивовижна наука, яка допоможе вам знайти своє кохання» Логан Урі

«Як не померти на самоті. Дивовижна наука, яка допоможе вам знайти своє кохання» Логан Урі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5411 переглядів
5411 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як не померти на самоті. Дивовижна наука, яка допоможе вам знайти своє кохання» Логан Урі (анотація)

Must-read-посібник, який допоможе знайти, вибудувати та зберегти стосунки мрії

Ніхто з нас не має вроджених знань про те, як правильно обирати партнера. Ми робимо це більш інтуїтивно, аніж цілеспрямовано. І це є причиною самотності та невдалих стосунків левової частки населення землі.
Ця книга про те, як бути усвідомленим і цілеспрямованим у коханні, визнати свої шкідливі звички, коригувати техніку поведінки на побаченнях і починати важливі розмови про стосунки. Взаємини потрібно вибудовувати, а не шукати. Тривалі стосунки з’являються не самі собою, а є кульмінацією низки рішень. І ухвалюючи правильні рішення, ви наближаєтеся до чудової любовної історії. Авторка допоможе зрозуміти, як завдяки правильним рішенням обрати партнера/партнерку мрії, вибудувати здорові довготривалі стосунки, бути у парі та не померти самотнім.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як не померти на самоті. Дивовижна наука, яка допоможе вам знайти своє кохання» Логан Урі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як не померти на самоті. Дивовижна наука, яка допоможе вам знайти своє кохання» Логан Урі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *