«Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» Оксана Мороз

«Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» Оксана Мороз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1948 переглядів
1948 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» Оксани Мороз (анотація)

Книга «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» Оксани Мороз допоможе вам уникнути багатьох неприємностей, які чатують на кожного користувача мережі інтернет. До його появи люди отримували інформацію різними способами, але не було жодного джерела, де містились би одночасно дані про все на світі. Звісно, поява інтернету збагатила життя людей і дала їм чимало нових можливостей, та разом з тим виникла і небезпека бути обдуреним у мережі.

Далеко не все, що пишуть в інтернеті, є правдою, але перевірити достовірність інформації можливо не завжди. Певно, ви також отримували дивні повідомлення у месенджерах на кшталт «листів щастя», які раніше пересилались звичайною поштою, або ж у соцмережах бачили кумедні психологічні і інші тести, які дозволяють визначити «Хто ти з серіалу Друзі?» чи щось подібне.

Усе це і є те «сміття», яке блукає інфопростором, та ще й кимось чомусь поширюється. Та найбільш прикрими є ситуації, коли хтось у мережі намагається вас просто обдурити. І способів обману та маніпуляцій існує чимало.

У цій книжці вони зібрані докупи, бо знання – могутня зброя, якою варто навчитись користуватись, щоб не потрапити у якусь халепу і не втратити час, кошти і здоровий глузд. Після її прочитання ви вже точно знатимете, як фільтрувати інформацію і брати з неї лише те, що корисне і потрібне, а все інше оминатимете.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» Оксани Мороз українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» Оксани Мороз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *