«Як не зіпсувати життя своїм дітям. Посібник з виховання без стресу та нарікань» Ліндсі Паверс

«Як не зіпсувати життя своїм дітям. Посібник з виховання без стресу та нарікань» Ліндсі Паверс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
444 переглядів
444 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як не зіпсувати життя своїм дітям. Посібник з виховання без стресу та нарікань» Ліндсі Паверс (анотація)

Памперси викривляють дитячі ніжки, а годування груддю у громадському місці неприпустиме. Постійно перебуваєте з дитиною вдома — подаєте їй поганий приклад. Або ж навпаки: ви весь час на роботі — не любите свою дитину. Так багато експертів радять, як виховувати дітей, а що на практиці? Стрес, дитячі сльози, істерики та батьківські ультиматуми. Виховання дітей — це не змагання. Годі намагатися досягти ефемерних результатів. Дослухайтеся до своєї інтуїції та припиніть картати себе за божевільні, нав’язані коучами та «знавцями з виховання» внутрішні конфлікти. Адже якщо щасливі батьки, то й діти щасливі. І жодного марафону наввипередки. Батьківство — це приємна прогулянка.

Книга “Як не зіпсувати життя своїм дітям. Посібник з виховання без стресу та нарікань” авторства Ліндсі Паверс – це дуже пізнавальна і допоміжна книга для всіх, хто виховує дітей. Дане видання допомагає батькам зрозуміти, що сам по собі процес виховання не має бути конкурсом, де мета – досягти найкращого результату. Замість цього, автор пропонує прості та практичні поради для того, щоб батьківство стало приємною прогулянкою, а не викликом.

Ліндсі Паверс підкреслює важливість прислухатися до своєї інтуїції та припинити картати себе за невдачі. Книга звертає увагу на те, що кожна сім’я є унікальною і має свій власний шлях виховання дітей. Автор допомагає батькам зрозуміти, як працювати зі своїми дітьми з любов’ю та повагою, дозволяючи їм рости власним темпом. Вона повчає свою аудиторію мудрості, терпінню, витримці. Адже діти дуже розуміють та відчувають ставлення до себе. І будь-який негатив, виплеснута злість та агресія в їх сторону може в подальшому вплинути на них дуже кепсько.
Книга написана легкою та зрозумілою мовою, що допомагає читачеві без зайвих труднощів засвоїти поради та вправи. Вона містить багато реальних прикладів та ситуацій, які можуть зустрітися в житті кожної родини, що дозволяє читачеві зрозуміти, як застосовувати надані поради у практиці.

У підсумку, “Як не зіпсувати життя своїм дітям” – це чудова книга для батьків, яка пропонує надійні та практичні поради, котрі допоможуть забезпечити щасливе та здорове дитинство для їхніх дітей, без стресу та нарікань. Купіть її в мережі магазинів «Книгарня «Є»». Варто лише замовити це видання на сайті онлайн. Також ви можете придбати його в одному з мережевих магазинів. Книга знаходиться в розділі «Педагогіка та виховання». Серед його асортименту вам також може сподобатися видання «Про секс. То як поговоримо?» Ханни Віттон.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як не зіпсувати життя своїм дітям. Посібник з виховання без стресу та нарікань» Ліндсі Паверс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як не зіпсувати життя своїм дітям. Посібник з виховання без стресу та нарікань» Ліндсі Паверс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *