«Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення» Джордан Елленберг

«Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення» Джордан Елленберг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2877 переглядів
2877 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення» Джордана Елленберга (анотація)

Математика – це не просто послідовність обчислень, які потрібно зубрити, поки у вас не забракне сил, як вам могло здатися в школі. Професор Джордан Елленберґ доводить, що увесь наш світ пронизаний математикою. Вона демонструє його приховану красу та логіку й має прямий стосунок до нашого щоденного життя. Автор показує, як проблеми в політиці, медицині, бізнесі, богослов’ї вирішуються за допомогою математики. А ще математично пояснює, за скільки часу потрібно приїжджати в аеропорт, чим є насправді “громадська думка”, чому у високих батьків низькі діти, як виграти в лотерею та безліч інших речей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення» Джордана Елленберга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення» Джордана Елленберга

Одна відповідь до “Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення”

  1. Зоя Зоя сказав:

    Хоч в мене не завжди були лади з математикою, але після книги Як ніколи не помилятися я стала більше розуміти. Мені здається саме тут той секрет, який допоможе мені бути точною та не робити такі банальні помилки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *