«Як приручити дракона (Як приборкати дракона)» Крессида Ковелл

«Як приручити дракона (Як приборкати дракона)» Крессида Ковелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2934 переглядів
2934 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як приручити дракона (Як приборкати дракона)» Крессиди Ковелл (анотація)

Ви, може, не знаєте, та колись кожен вікінг мав власного дракона. Інші народи приручали собак, коней, буйволів… А вікінги — драконів. Однак юний вікінг спершу мусив упіймати собі дракона. Це було непросто. Потім — приручити його, а це ще складніше. Усе разом називають випробуванням драконячим вихованням. Того, хто його не пройде, виганяють із племені.

Коли Гиккус, геть не кремезний юнак, син вождя племені патлатих розбишак з острова Лобур, вирушив на лови свого дракона, він не сподівався, що пройти випробування буде легко. Проте навіть не підозрював, що йому з дракончиком Беззубком судилося стати героями!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Як приручити дракона (Як приборкати дракона)» Крессиди Ковелл та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Як приручити дракона (Як приборкати дракона)» Крессиди Ковелл: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Як приручити дракона (Як приборкати дракона)» Крессиди Ковелл і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як приручити дракона (Як приборкати дракона)» Крессиди Ковелл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *