«Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів» Вільям Зінссер

«Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів» Вільям Зінссер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3173 переглядів
3173 переглядів

Короткий зміст книги «Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів» Вільяма Зінссера (анотація)

У світі було продано понад мільйон екземплярів цієї книжки

За лаштунками процесу створення яскравого тексту стоїть чітке розуміння формул та інструментів. Знаючи ці універсальні принципи, ви зможете створити будь-який текст: від поста у фейсбуці до власної статті. Як боротися із словесним мотлохом? Як випрацювати власний стиль? Як уникнути найтиповіших помилок? І головне — із чого почати свій текст?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів» Вільяма Зінссера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів» Вільяма Зінссера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів» Вільяма Зінссера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів» Вільяма Зінссера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *