«Як Робін Гуд став розбійником»

«Як Робін Гуд став розбійником»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6620 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як Робін Гуд став розбійником» (анотація)

Хто написав книгу «Як Робін Гуд став розбійником» достеменно встановити не вдалось, тому цей твір так і залишається без автора, але це аж ніяк не заважає йому бути цікавим для читацької аудиторії. Люди просто вважають цю історію народною і переповідають один одному. А події у творі відбуваються на території Шервудського лісу, що в Англії, у 12 столітті.

Середньовіччя було непростим часом для англійців, але був герой, який став справжнім рятівником і захисником для простих людей. Тільки шлях його до такого статусу був непростим.

Коли Робін був маленьким, у нього була любляча родина і багато друзів. Він зростав серед мальовничої природи і купався у любові батьків. Хлопчик часто гуляв у лісі, навчився стріляти з лука, а від батька часто чув цікаві історії. Грамоті його навчила мама, і вона ж прививала синові гарні манери і повагу до людей.

Нещастя почались, коли тато Робіна опинився у в’язниці через чужий наклеп. Через деякий час після цього померла від переживань мама, а потім і тато, який так і не встиг вийти на свободу. Кілька років головний герой змушений був жити зовсім один, рятуючись від смутку лише стрільбою з луку.

А коли він одного разу опинився у лісі і шукав місце для відпочинку, юнак побачив хатинку на узліссі. Виявилось, що там живе стара вдова, яка знала його ще дитиною. Від неї Робін і дізнався, що відбувається в країні, яка коїться несправедливість. Тоді сміливий юнак і вирішив, що має стати на захист простого народу, з яким багатії поводяться несправедливо…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як Робін Гуд став розбійником» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Як Робін Гуд став розбійником» українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як Робін Гуд став розбійником»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *