«Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо

«Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
831 переглядів
831 переглядів

Про книгу «Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо

Пауло Коельйо належить до тих письменників, у творчості якого можна завжди знаходити нові грані, перечитуючи один і той же твір. Яскраве цьому підтвердження – збірка оповідань “Як течія річки”. Автор запрошує читача помандрувати його життям, розділити з ним роздуми щодо вічних цінностей – кохання, віри, істини, щастя, мудрості, взаєморозуміння.

Починаючи читати цей твір, вже з першої сторінки хочеш вступити у діалог з письменником. Ця книга – потужний “генератор” емоцій. Ти готовий сперечатися з автором або, навпаки, гаряче його підтримати, відчуваєш біль або радість від різноманітних “сюрпризів” долі, дивуєшся влучним метафорам і порівнянням, захоплюєшся глибиною буденних речей. Невеличкі оповідання, зібрані під однією обкладинкою, – це короткі хвилі життя, що утворюють бурхливе море. У збірник “Як течія річки” Пауло Коельйо включив автобіографічні оповіді, давні легенди, філософські притчі, історії, почуті від інших людей.

У світі немає дрібниць та випадковостей – автор неодноразово доводить це твердження, наводячи яскраві приклади. Найбільша цінність цієї філософської праці полягає в тому, що вона є справжнім посібником життя. Вдумливо читаючи книгу “Як течія річки”, можна знайти відповіді на будь-які складні питання.

Цю збірку можна назвати скороченим варіантом його відомих творів. Тут ви зустрінете основні філософські положення, розкидані по його інших роботах. Для тих, хто хоче розпочати знайомство з творчістю й особистістю письменника, треба в першу чергу скачати й прочитати саме цю книгу.

Автор вражає широтою мислення та сюжетним розмаїттям оповідань. Всі міні-твори разюче різні: спогади дитячих років Пауло перемежовуються з арабськими казками й легендами, виступи на конференціях описані поряд з життям безхатченків… Головне у цьому вирі подій – докопатися до істинного філософського смислу кожної розповіді. Багато оповідань об’єднує ключова ідея – прислухатися до свого серця і не зраджувати йому. Читаючи цю мотивуючу книгу, хочеться бігти за своєю мрією й твердо вірити у краще.

Скачати безкоштово книгу «Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *