«Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо

«Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо

Пауло Коельйо належить до тих письменників, у творчості якого можна завжди знаходити нові грані, перечитуючи один і той же твір. Яскраве цьому підтвердження – збірка оповідань “Як течія річки”. Автор запрошує читача помандрувати його життям, розділити з ним роздуми щодо вічних цінностей – кохання, віри, істини, щастя, мудрості, взаєморозуміння.

Починаючи читати цей твір, вже з першої сторінки хочеш вступити у діалог з письменником. Ця книга – потужний “генератор” емоцій. Ти готовий сперечатися з автором або, навпаки, гаряче його підтримати, відчуваєш біль або радість від різноманітних “сюрпризів” долі, дивуєшся влучним метафорам і порівнянням, захоплюєшся глибиною буденних речей. Невеличкі оповідання, зібрані під однією обкладинкою, – це короткі хвилі життя, що утворюють бурхливе море. У збірник “Як течія річки” Пауло Коельйо включив автобіографічні оповіді, давні легенди, філософські притчі, історії, почуті від інших людей.

У світі немає дрібниць та випадковостей – автор неодноразово доводить це твердження, наводячи яскраві приклади. Найбільша цінність цієї філософської праці полягає в тому, що вона є справжнім посібником життя. Вдумливо читаючи книгу “Як течія річки”, можна знайти відповіді на будь-які складні питання.

Цю збірку можна назвати скороченим варіантом його відомих творів. Тут ви зустрінете основні філософські положення, розкидані по його інших роботах. Для тих, хто хоче розпочати знайомство з творчістю й особистістю письменника, треба в першу чергу скачати й прочитати саме цю книгу.

Автор вражає широтою мислення та сюжетним розмаїттям оповідань. Всі міні-твори разюче різні: спогади дитячих років Пауло перемежовуються з арабськими казками й легендами, виступи на конференціях описані поряд з життям безхатченків… Головне у цьому вирі подій – докопатися до істинного філософського смислу кожної розповіді. Багато оповідань об’єднує ключова ідея – прислухатися до свого серця і не зраджувати йому. Читаючи цю мотивуючу книгу, хочеться бігти за своєю мрією й твердо вірити у краще.

Завантажити безкоштовно книгу «Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо

Завантажити книгу «Як течія річки (збірник)» у форматі:

Рекомендації

Сторожова застава
Сторожова застава Володимир Рутківський
Першому гравцеві приготуватися
Першому гравцеві приготу... Ернест Клайн
Двійник
Двійник Тесс Ґеррітсен
Сплячі красуні
Сплячі красуні Стівен Кінг, Овен Кінг

Відгуки на книгу «Як течія річки (збірник)» Пауло Коельйо