«Як ведеться, так і живеться» Панас Мирний

«Як ведеться, так і живеться» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
715 переглядів
715 переглядів

Про книгу «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного

Книга «Як ведеться, так і живеться» представляє цикл оповідань із життя. Родзинкою твору є майстерна передача психології та образів дитячих персонажів.

Сюжет першого оповідання розгортається на пасовищі. Воно так і називається – «День на пастівнику». Весела компанія хлопчиків пасуть худобу. Між собою – родичі – двоє рідних братів і один двоюрідний. І поки вівці та телята смакують зелену траву, хлопчики граються у піжмурки. Та день довгий, і гра швидко набридає, тому вони знаходять інші забавки…

Пропонуємо читати онлайн книгу «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного українською мовою всім поціновувачам класичної літератури. Автор чудово передає всю красу природи рідного краю – кожна травинка, кожна комашина повстає на сторінках, як витвір мистецтва. Дитячі персонажі, їх мова, рухи, поведінка – вражають реалістичністю та захоплюють.

Не менш хвилюючими вийшли і інші оповідання збірки. Скачати книгу «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Заварюйте запашний чай та долучайте до читання ваших дітей, онуків. Відпочинок з книжкою у родинному колі – що може бути краще?!

Завантажити безкоштовно книгу «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *