«Як ведеться, так і живеться» Панас Мирний

«Як ведеться, так і живеться» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1940 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного (анотація)

Книга «Як ведеться, так і живеться» представляє цикл оповідань із життя. Родзинкою твору є майстерна передача психології та образів дитячих персонажів.

Сюжет першого оповідання розгортається на пасовищі. Воно так і називається – «День на пастівнику». Весела компанія хлопчиків пасуть худобу. Між собою – родичі – двоє рідних братів і один двоюрідний. І поки вівці та телята смакують зелену траву, хлопчики граються у піжмурки. Та день довгий, і гра швидко набридає, тому вони знаходять інші забавки…

Пропонуємо читати онлайн книгу «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного українською мовою всім поціновувачам класичної літератури. Автор чудово передає всю красу природи рідного краю – кожна травинка, кожна комашина повстає на сторінках, як витвір мистецтва. Дитячі персонажі, їх мова, рухи, поведінка – вражають реалістичністю та захоплюють.

Не менш хвилюючими вийшли і інші оповідання збірки. Скачати книгу «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Заварюйте запашний чай та долучайте до читання ваших дітей, онуків. Відпочинок з книжкою у родинному колі – що може бути краще?!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як ведеться, так і живеться» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *