«Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірена Карпа

«Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірена Карпа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
469 переглядів
469 переглядів

Про книгу «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи

Книга «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» розповідає не просто про те, як знайти хлопця, партнера по життю або чоловіка, вона також про те, як бути жінкою в сучасному світі, любити себе, насолоджуватися життям та побаченнями. Твір наповнений смішними, романтичними, сумними та цікавими історіями, які дуже цікаво читати.

Книга ідеально підійде для розслабляючого ранкового читання вихідного дня за чашкою кави з тістечком. Взагалі читати онлайн книгу «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи українською мовою варто в період поганого настрою, адже ви зможете від душі посміятися від іронічного та веселого стилю написання авторки.

Багато історій Ірена Карпа бере з власних життєвих ситуації та з досвіду своїх друзів. Це надає розповіді справжності, насичуючи її правдивими подіями з життя простих людей.

Твір наповнений величезною кількістю окремих роздумів, які червоною ниткою вливаються в одне розуміння того, що ви у себе одні, та те, що вам слід прожити життя так, як захочете ви.

Скачати книгу «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете, використавши наш сайт.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *