«Як виховати дорослого» Джулі Літкотт-Гаймс

«Як виховати дорослого» Джулі Літкотт-Гаймс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
779 переглядів
779 переглядів

Про книгу «Як виховати дорослого» Джулі Літкотт-Гаймс

Освітянка Джулі Літкотт-Гаймс, працюючи в Стенфордському університеті куратором першокурсників, прийшла до шокуючого висновку: навіть після закінчення школи молоді люди виявляються соціально незрілими та не готовими до дорослого життя. Вони не вміють брати на себе відповідальність, визначати власні пріоритети, вчитися на своїх помилках, а будь-яка невдача або найменші перепони роблять їх безпорадними. Так зародилася ідея книги «Як виховати дорослого» – психолого-педагогічного посібника, в якому основний акцент робиться на позбавленні дітей батьківської гіперопіки.

На прикладі власної родини та сімейного виховання авторка говорить про руйнівну силу гіперопіки, яка приховує дуже велику небезпеку для дітей – цей стиль сімейного спілкування віднімає в них самостійність, критичність мислення, вміння впевнено себе почуватися в будь-яких умовах, переборювати труднощі. Якщо ви вирішите читати онлайн цю книгу, ви дізнаєтеся, як виховати своїх дітей самостійними та відповідальними, стійкими до стресу та спроможними правильно та швидко приймати будь-які рішення.

Особливо цінним у цьому посібнику є велика кількість практичних рекомендацій, технік і прийомів, які доцільно використовувати у сімейній практиці. Авторка неодноразово підкреслює: важливо не змінювати дітей, а змінюватися самим батькам, адже саме вони закладають життєві орієнтири, відзначають тон у спілкуванні та спонукають дітей до певних дій та реакцій, власним прикладом формують батьківський авторитет. «Матері-квочки», самі того не розуміючи, позбавляють своїх дітей можливості отримувати власний досвід, свободу, через що згодом підлітки та дорослі люди потерпають від тривожності й низької самооцінки.

Праця «Як виховати дорослого» написана зрозумілою мовою; вона досить структурована й доповнена великою кількістю прикладів, тому підійде для широкого кола читачів. Якщо ви хочете наблизитися до справжньої батьківської мудрості, дізнатися секрети виховання впевнених та успішних дітей, вам обов’язково слід скачати «Як виховати дорослого» Джулі Літкотт-Гаймс. Цю мудру книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації в наступних форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як виховати дорослого» Джулі Літкотт-Гаймс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *