«Як я дорослішаю. Посібник для дівчат» Аніта Найк

«Як я дорослішаю. Посібник для дівчат» Аніта Найк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2081 переглядів
2081 переглядів

Про книгу «Як я дорослішаю. Посібник для дівчат» Аніти Найк

Дівчинці 10 років. Вона вже не мале пухке створіння с легким, мов хмаринка, волоссям. Коси її зміцніли та стали більш гладенькими, обличчя трішки видовжилось, а в області грудей відчувається набряклість та напруження. Дівчинці 12 років – вона вже стала звикати до щомісячної появи кров’яних виділень, ще не регулярних та не рясних. Груди вже округлилися і стала з’являтись талія. Пройде ще рік-два і вона стане гарною дівчиною і вже матиме уяву, як виглядатиме у дорослому віці. Але ці роки пройдуть не так вже й легко – будуть навіть сльози та несприйняття свого тіла… 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Як я дорослішаю. Посібник для дівчат» Аніти Найк українською мовою всім підліткам-дівчаткам та їх батькам. 

Це велике щастя ростити в сім’ї донечку, ще більше – спостерігати, як вона дорослішає. Але дівчатка іноді стикаються з деякими труднощами взросління – це нормально, і наша мета – допомогти їм зрозуміти, що відбувається з їх тілом. 

Автор книги «Як я дорослішаю. Посібник для дівчат» докладно розказує і показує на прикладах все про фізіологію і моральний стан підлітка. В цікавій і легкій формі – так, що цей твір зможе зрозуміти дитина. 

Радимо скачати книгу «Як я дорослішаю. Посібник для дівчат» Аніти Найк безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Пізнавально і цікаво!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як я дорослішаю. Посібник для дівчат» Аніти Найк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *