«Як я дорослішаю. Посібник для хлопців» Філ Вілкінсон

«Як я дорослішаю. Посібник для хлопців» Філ Вілкінсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
423 переглядів
423 переглядів

Про книгу «Як я дорослішаю. Посібник для хлопців» Філа Вілкінсона

В житті кожного юного хлопця настає відповідальний момент, коли він повинен зробити правильний вибір. Цей період називається дорослішанням. Він багатий пригодами та новими відкриттями, однак саме в цей час багато юнаків допускають помилки. Почавши читати онлайн книгу «Як я дорослішаю. Посібник для хлопців» Філа Вілкінсона українською мовою, ви дізнаєтесь, як уберегти себе від неправильних та поганих вчинків, та як саме від зробленого вибору залежить все подальше життя.

Дорослішати – це круто. Однак багато юнаків бояться приймати самостійні рішення. Страх заважає їм сконцентруватись та обрати правильний шлях. Книга «Як я дорослішаю. Посібник для хлопців» стане вірним супутником для кожного юнака. Вона навчить хлопців, як опанувати свої страхи та перейти на новий етап свого життя без зайвих емоцій.

Автор видання розповідає, як з віком змінюється тіло та свідомість молодих людей, чому вони різко перестають цікавитись тими речами, від яких нещодавно були в захваті. В книзі зібрано багато корисних рекомендацій та підказок, котрі допоможуть в найбільш скрутний момент.

Які зміни чекають на хлопців у підлітковому віці? Як підготуватись до них? Та чи потрібно боятись дорослішання? Автор відповість, якщо вирішите скачати книгу «Як я дорослішаю. Посібник для хлопців» Філа Вілкінсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як я дорослішаю. Посібник для хлопців» Філа Вілкінсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *