«Як завоювати сніжну відьму. Академія Торенвес» Марго Вольська

«Як завоювати сніжну відьму. Академія Торенвес» Марго Вольська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
408 переглядів
408 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як завоювати сніжну відьму. Академія Торенвес» Марго Вольської (анотація)

Я всього лиш погодилась підмінити свою сестру і замість неї піти на зустріч з деканом. Хто ж знав, що це буде не ділова зустріч, а побачення! І що наш декан Есмонд Флейм – демон!

За одну коротку вечерю я вмудрилась зіпсувати сестрі репутацію, ледь не спалила академію, зірвала важливий магічний ритуал… А ще підписала магічний договір, не прочитавши його.

Тепер я, дівчина з нульовим магічним потенціалом, аспірантка академії Торенвес. І моя доля в руках підступного демона-декана.

Та я ще покажу на що здатна. Начувайся, Есмонде! Я тобі помщусь! Головне самій не закохатись…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як завоювати сніжну відьму. Академія Торенвес» Марго Вольської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як завоювати сніжну відьму. Академія Торенвес» Марго Вольської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *