«Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiн Карлiнс, Джек Шафер

«Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiн Карлiнс, Джек Шафер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7386 переглядів
7386 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiна Карлiнса, Джека Шафера (анотація)

Агенту ФБР Джекові Шеферу доводилося користуватися незвичайними стратегіями для ефективної взаємодії з оточенням, зокрема зі шпигунами та злочинцями. Протягом двадцяти років фахівець із поведінкового аналізу розробляв оригінальні методи впливу на людей. Він наголошує, що ці стратегії придатні й для повсякденного життя: щоб побудувати міцні стосунки, навчитись розпізнавати брехню і розуміти поведінку інших. Чудові поради колишнього агента ФБР допоможуть керівникам, досвідченим менеджерам і продавцям-початківцям, батькам і вчителям, а також усім, хто прагне налагодити дружні чи романтичні стосунки й опанувати надскладне мистецтво подобатися людям з першого погляду.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiна Карлiнса, Джека Шафера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiна Карлiнса, Джека Шафера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiна Карлiнса, Джека Шафера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiна Карлiнса, Джека Шафера

Одна відповідь до “Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них”

  1. Тамила Тамила сказав:

    Фух, я трохи шокована. Як блін? Як це так вийшло? До мене в руки потрапив скарб — книга “Як здобути прихильність людей” перевернула мою свідомість, я досі не розумію як це так вийшло? Читала та перечитувала її тиждень і нарешті — бінго, ніби осенило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *