«Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейл Карнегі

«Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейл Карнегі

  • Назва: Як здобувати друзів і впливати на людей
  • Письменник: Дейл Карнегі
  • Рік: 2018
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-966-948-141-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2138 переглядів
2138 переглядів

Про книгу «Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі

Всесвітньовідомий бестселер – книга «Як здобувати друзів і впливати на людей» за 65 років свого існування допомогла сотням тисяч людей досягти успіху і відчути визнання оточуючих.

Не секрет, що природа людини егоїстична і нас, в першу чергу, хвилює власне «я». Ми прагнемо успіху заради свого «его», щоб створити для себе комфортні умови існування як фізичного так і морального. Та чи можна досягти бажаного без допомоги інших? Навряд чи. А ось заручившись дружбою та підтримкою певного кола людей, ми творимо свою реальність саме такою, якою хочемо її бачити.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі українською мовою всім, хто хоче навчитись плідної комунікації з людьми.

Прості правила, які змінять ваше життя. І головне з них – ніякої критики та засудження. Всі ми різні, і якщо спробувати зрозуміти і прийняти іншу особистість такою, як вона є, можна знайти нового друга. 

Радимо скачати книгу «Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в нашій електронній бібліотеці. Читати цей витвір – суцільна користь та насолода.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *