«Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейл Карнегі

«Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейл Карнегі

  • Назва: Як здобувати друзів і впливати на людей
  • Письменник: Дейл Карнегі
  • Рік: 2018
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-966-948-141-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5959 переглядів
5959 переглядів

Короткий зміст книги «Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі (анотація)

Всесвітньовідомий бестселер – книга «Як здобувати друзів і впливати на людей» за 65 років свого існування допомогла сотням тисяч людей досягти успіху і відчути визнання оточуючих.

Не секрет, що природа людини егоїстична і нас, в першу чергу, хвилює власне «я». Ми прагнемо успіху заради свого «его», щоб створити для себе комфортні умови існування як фізичного так і морального. Та чи можна досягти бажаного без допомоги інших? Навряд чи. А ось заручившись дружбою та підтримкою певного кола людей, ми творимо свою реальність саме такою, якою хочемо її бачити.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі українською мовою всім, хто хоче навчитись плідної комунікації з людьми.

Прості правила, які змінять ваше життя. І головне з них – ніякої критики та засудження. Всі ми різні, і якщо спробувати зрозуміти і прийняти іншу особистість такою, як вона є, можна знайти нового друга. 

Радимо скачати книгу «Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в нашій електронній бібліотеці. Читати цей витвір – суцільна користь та насолода.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як здобувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі

Одна відповідь до “Як здобувати друзів і впливати на людей”

  1. Анатолій Анатолій сказав:

    По своїй природі я егоїст, мені було важко комунікувати з людьми доки я не прочитав книгу «Як здобувати друзів і впливати на людей». Доречні поради та роз’яснення привели мене до думки, що все ж таки повністю без людей існування не можливе. Я навіть зміг зав’язати дружбу з декількома людьми. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *