«Як знайти істинну пару, або Скарб для дракона» Марго Вольська

«Як знайти істинну пару, або Скарб для дракона» Марго Вольська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
46 переглядів
46 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як знайти істинну пару, або Скарб для дракона» Марго Вольської (анотація)

Раміро:
Я лише хотів допомогти селянами у переговорах з драконом! Натомість потрапив до нього у полон і закохався у його прекрасну бранку. Та вона відмовляється втікати зі мною. Щоб врятувати дівчину, треба розкрити її таємницю, і заради цього я готовий на все!

Б’янка:
Я – принцеса, отже, казки передбачили мою долю. Мене викраде дракон, врятує прекрасний принц, і ми житимемо з ним довго і щасливо.
Та є проблема. По-перше, я – дракониця, і ніхто мене не крав! По-друге, мій “рятівник” – не принц, а незнайомий маг, і я ледь його не спалила, а потім взяла в полон. По-третє, він моя істинна пара.
Я закохана в нього, але не можу сказати, хто я, адже тоді він буде змушений мене вбити…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як знайти істинну пару, або Скарб для дракона» Марго Вольської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як знайти істинну пару, або Скарб для дракона» Марго Вольської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *