«Як знайти спільну мову. Впевненість і харизма при спілкуванні з особистостями різного типу» Кетрін Стотхарт

«Як знайти спільну мову. Впевненість і харизма при спілкуванні з особистостями різного типу» Кетрін Стотхарт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4913 переглядів
4913 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як знайти спільну мову. Впевненість і харизма при спілкуванні з особистостями різного типу» Кетрін Стотхарт (анотація)

Багатьом із нас бракує вміння уникати незручних ситуацій під час спілкування із різними людьми, а передусім — з малотовариськими і непоступливими. Та, на щастя, ми в змозі навчитися знаходити спільну мову з особистостями будь-якого типу. Пропонована вашій увазі книга допоможе набути навичок комунікації, почуватися впевнено за будь-яких обставин, краще розуміти інших людей, подобатись їм, будувати з ними добрі стосунки.

Зокрема, ви маєте змогу:

  • Дізнатися про чотири стилі людської поведінки і визначити, який із них властивий особисто вам
  • Навчитися розрізняти стилі інших людей, знаходити з ними спільну мову, передбачати і попереджати можливі конфлікти та проблеми
  • Отримати практичні поради стосовно того, як діяти за різних типових обставин, як справляти належне враження і впливати на людей, як максимально ефективно комунікувати з ними.

На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як знайти спільну мову. Впевненість і харизма при спілкуванні з особистостями різного типу» Кетрін Стотхарт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як знайти спільну мову. Впевненість і харизма при спілкуванні з особистостями різного типу» Кетрін Стотхарт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *